Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Haberleşme aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça tipi | PCMCIA kartı |
| ürün uyumluluğu | TSX37-21/22 TSXSCY21601 |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Atrium yardımcı işlemci Premium işlemci |
| bellek tipi | PCMCIA kartı tip III |
| fiziksel arayüz | RS485 |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus Karakter modu Uni-Telway |
| akım tüketimi | 150 mA -de 5 V DC |
| Ürün Ağırlığı | 0,105 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,5 cm |
| Package 1 Width | 15,5 cm |
| Package 1 Length | 17,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 181,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |