Açıklama
Bu çıkış modülü çıkış voltajı 240V AC, 30V DC ve akım tüketimi 40mA / 24V DC - bus konnektör aracılığıyla - Bu ürün, değişken hız sürücülerini veya akım veya voltaj girişi ile donatılmış herhangi bir cihazı kontrol etme yeteneğine sahiptir 1500V AC'de çıkış ve besleme arasında, 500V AC'de çıkış ve dahili lojik izolasyon vardır Çıkış için 5.08mm seviye ayarlı elektrik bağlantısı için çıkarılabilir vidalı terminal ile donatılmıştır 20 milyon döngü mekanik dayanıklılık sunar IP20 dereceli bir üründür Ebatları 27.4mm (genişlik) x 84.6mm (derinlik) x 90mm (Yükseklik) 0.13kg ağırlığındadır Bu ürün CE, CULus ve C-Tick onaylıdır EN/IEC 61131-2 ve EN/IEC 61010-2-201 Standartlarını karşılamaktadır Bu modül Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 ve Modicon M221 mantık/lojik kontrolörü ile uyumludur Modicon TM3 genişletme modülleri, ara kilitli basit bir montaj mekanizmasıyla tasarlanmıştır Modicon TM3 modüllerini mantık kontrolörleri birleştirirken verileri ve güç kaynağını dağıtmak için bir bus genişletme konnektörü kullanılır Modicon M221, M241 ve M251 mantık kontrolörleri için özel olarak tasarlanmış Modicon TM3 I/O sistemi ile kontrolörünüzün performansını artırın.
Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Dijital çıkış modülü |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Cihaz Uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Dijital çıkış sayısı | 8 |
| Dijital çıkış lojiği | Pozitif veya negatif |
| Dijital çıkış gerilimi | 240 V AC için röle çıkışları 30 V DC için röle çıkışları |
| Dijital çıkış sayısı | 8 röle normalde açık |
|---|---|
| Dijital çıkış akımı | 2000 mA röle çıkışı |
| minimum anahtarlama akımı | 10 mA 5 V DC |
| çıkışta yanıt süresi | <= 10 ms maximum (turn on) <= 5 ms maximum (turn off) |
| mekanik dayanıklılık | 20000000 cycles |
| tipik akım tüketimi | 5 mA -de 5 V DC 0 mA -de 24 V DC 40 mA -de 5 V DC 30 mA -de 24 V DC |
| Aygıtlar arasında maksimum kablo mesafesi | Ekransız kablo: <30 m için röle çıkışı |
| kanallar ve veriyolu arasındaki yalıtım | 500 V AC |
| yerel sinyalleme | Kanal başına 1 LED (yeşil) for çıkış durumu |
| muhafaza rengi | Gri |
| montaj desteği | Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 sabitleme kitli plaka veya panel |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 27,4 mm |
| Derinlik | 84,6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,11 kg |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| koruyucu bakım | Hiçbiri |
| İşaretleme | CE |
| ürün sertifikaları | CE CULus UKCA RCM EAC CULus HazLoc |
| standartlar | IEC 61131-2 |
| çalışma yüksekliği | 0...2000 m |
| kirletme derecesi | 2 |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,519 cm |
| Package 1 Width | 10,487 cm |
| Package 1 Length | 12,849 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 240,0 g |
| Unit Type of Package 2 | CAR |
| Number of Units in Package 2 | 42 |
| Package 2 Height | 29,4 cm |
| Package 2 Width | 39,7 cm |
| Package 2 Length | 56,0 cm |
| Package 2 Weight | 10,95 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 504 |
| Package 3 Height | 105 cm |
| Package 3 Width | 120 cm |
| Package 3 Length | 80 cm |
| Package 3 Weight | 130 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |
|---|