Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon M241 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Analog giriş kartuşu |
| ürün uyumluluğu | Modicon M241C |
| analog giriş sayısı | 2 |
| analog giriş tipi | akım 4...20 mA akım 0...20 mA gerilim 0...10 V |
| analog giriş çözünürlüğü | 12 bit |
| LSB değeri | 1 mVgerilim 2 µAakım |
| örnekleme süresi | 10 ms |
| mutlak doğruluk hatası | Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C |
| sıcaklık sapması | +/- 0,006 %FS/°C |
| tekrarlama doğruluğu | +/- 0,2 %FS |
| doğrusal olmama | +/- 0,05 %FS |
| çapraz karışma | 80 dB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| elektrikli bağlantı | 1 x 1,5 mm² 1 yaylı terminal bloğu with pitch 3.5 mm adjustment girişler ve besleme için |
| Aygıtlar arasında maksimum kablo mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için giriş |
| yalıtım | Giriş ve dahili lojik arasında -de 500 V DC Girişler arasında yalıtımsız |
| besleme gerilimi limitleri | 20,4…28,8 V |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil) for PWR |
| Yükseklik | 50 mm |
| Derinlik | 21 mm |
| Genişlik | 34 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,055 kg |
| izin verilebilir sürekli aşırı yük | 40 mA, analog giris tipi: akım 30 V, analog giris tipi: gerilim |
| giriş empedansı | <= 250 Ohm akım >= 1 MOhm gerilim |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 10 ms |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7 cm |
| Package 1 Width | 3,5 cm |
| Package 1 Length | 3 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 74 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 27 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 2,24 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |