Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon M221 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Analog çıkış kartuşu |
| ürün uyumluluğu | Modicon M221C |
| analog çıkış sayısı | 2 |
| analog çıkış tipi | Akım: 4...20 mA |
| analog çıkış çözünürlüğü | 12 bit |
| LSB değeri | 3,91 µA 4...20 mA akım |
| yük tipi | Dirençli |
| ohm cinsinden yük empedansı | <= 500 Ohm |
| dönüşüm süresi | 20 ms |
| stabilizasyon süresi | 40 ms |
| mutlak doğruluk hatası | Tam ölçeğin +/- % 1'i Tam ölçeğin +/- %0,3'ü at 25 °C |
| sıcaklık sapması | +/- 0,02 %FS/°C |
| tekrarlama doğruluğu | +/- 0,4 %FS |
| doğrusal olmama | +/- 0,01 %FS |
| çapraz karışma | <= 1 LSB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| elektrikli bağlantı | 3 x 1,5 mm² 2 vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment çıkışlar için |
| Aygıtlar arasında maksimum kablo mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için çıkış |
| yalıtım | Analog çıkış ve dahili lojik arasında yalıtımsız |
| Yükseklik | 41 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 10 ms |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,56 cm |
| Package 1 Width | 5,08 cm |
| Package 1 Length | 6,86 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 40 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 75 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 3,364 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 2400 |
| Package 3 Height | 75 cm |
| Package 3 Width | 120 cm |
| Package 3 Length | 80 cm |
| Package 3 Weight | 118 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |