Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Haberleşme modülü |
| yazılım gösterimi | Unity Pro |
| yapı tipi | Heterojen endüstriyel veriyolu |
| ürün uyumluluğu | Premium Atrium |
| erişim yöntemi | Master/slave tipi |
| entegre bağlantı tipi | 1 seri bağlantı: 1 SUB-D 25 konnektör PCMCIA tip III kartı için 1 slot |
| Haberleşme Port Protokolü | Çoklu protokol |
| haberleşme port desteği | RS485 yalıtımlı |
| iletimin modu | Taban bandında asenkron |
| iletim çerçevesi | RTU/ASCII |
| iletim hızı | 1,2...19,2 kbit/sn |
| iletim desteği orta | 2 bükülmüş ekranlı çift kablosu |
| Cihazların Sayısı | 28 |
| adreslerin sayısı | 0…97 |
| veriyolu uzunluğu | 0…1300 m Modbus |
| Maksimum dokunma bağlantısı uzunluğu | 15 m |
| istekler | Istek başına 120 word Istek başına 1920 bit |
| kontrol parametresi | Her çerçevede bir CRC 16 |
| izleme fonksiyonu | Olay sayaçları Tanı sayaçları |
| mevcut modbus fonksiyonları | Olay bağlantısı Modbus master 0C Olay bağlantısı Modbus slave 0C Olay sayacı Modbus master 0B Olay sayacı Modbus slave 0B Tanımlama Modbus slave 11 Slave tanımlama Modbus master 11 N çıkış biti yaz Modbus slave 0F N çıkış word'ü yaz Modbus slave 10 Tanı Modbus master 08 Tanı Modbus slave 08 Üstün okuma durumu Modbus master 07 Üstün okuma durumu Modbus slave 07 Giriş word'lerini oku Modbus master 04 N girişi word'lerini oku Modbus slave 04 1 bit veya n bit yaz Modbus master 05 1 giriş word'ü yaz Modbus slave 06 1 çıkış biti yaz Modbus slave 05 1 word veya n word yaz Modbus master 06 |
| yerel sinyalleme | 1 LED for haberleşme (CH0) 1 LED for iç hata, modül hatası (ERR) 1 LED for modül çalışıyor (RUN) |
| akım tüketimi | 350 mA -de 5 V DC |
| modül biçimi | Standart |
| Ürün Ağırlığı | 0,36 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,500 cm |
| Package 1 Width | 18,000 cm |
| Package 1 Length | 26,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 494,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 30 cm |
| Package 2 Width | 30 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 5,196 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |