Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça ürün | RS232D tap bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça tipi | Asenkron seri bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Noktadan noktaya terminal cihazı |
| ürün uyumluluğu | TSXSCP111 |
| Kablo Uzunluğu | 3 m |
| elektrikli bağlantı | 1 erkek konnektör SUB-D 25 (terminal cihazı tarafı) |
| Haberleşme Port Protokolü | Karakter modu |
| Ürün Ağırlığı | 0,19 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,0 cm |
| Package 1 Width | 19,0 cm |
| Package 1 Length | 20,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 282,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |