Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Haberleşme aksesuarları |
| aksesuar / ayrı parça tipi | PCMCIA kartı |
| ürün uyumluluğu | TSXSCY21601 TSX37-21/22 |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Premium işlemci Atrium yardımcı işlemci |
| bellek tipi | PCMCIA kartı tip III |
| fiziksel arayüz | RS232 D |
| Haberleşme Port Protokolü | Uni-Telway Karakter modu Modbus |
| akım tüketimi | 140 mA -de 5 V DC |
| Ürün Ağırlığı | 0,105 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,5 cm |
| Package 1 Width | 15,5 cm |
| Package 1 Length | 17,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 181,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |