Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güç besleme modülü |
| birincil gerilim | 100...120 V AC 85...140 V 200...240 V AC 170...264 V |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| ağ frekans limitleri | 47…63 Hz |
| giriş akımı | 1700 mA 100 V 500 mA 240 V |
| kalkış akımı | 30 A 100 V 60 A 240 V |
| I²t, aktivasyonda | 15 A².s 100 V 8 A².s 240 V |
| It, aktivasyonda | 0,15 A.s 100 V 0,15 A.s 240 V |
| koruma tipi | Iç sigorta 4 A 5 x 20 mm zaman gecikmeli birincil devre Aşırı yük koruması ikincil devre Aşırı gerilim koruması ikincil devre Kısa devre koruması ikincil devre |
| toplam faydalı ikincil güç | 100 W -de 55 °C fan modülü ile 77 W -de 60 °C 85 W -de 55 °C |
| ikincil güç | 75 W 5 V DC |
| ikincil gerilimde akım | 1,6 A 24 V DC sensör güç beslemesi 15 A 5 V DC |
| yalıtım direnci | >= 100 MOhm birincil/topraklama >= 100 MOhm birincil/ikincil |
| İşaretleme | CE |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil) for sensör geriliminin varlığı (24V) 1 LED (yeşil) for gerilimlerin varlığı (OK) 1 LED (kırmızı) for pil hatası (BAT) |
| modül biçimi | Çift |
| Ürün Ağırlığı | 0,74 kg |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 10 ms |
| dielektrik gücü | 2000 V birincil/toprak 2000 V birincil/ikincil |
| Standartlar | CSA C22.2 No 142 73/23/EEC 89/336/EEC 92/31/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup D CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup A UL 508 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup C CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup B IEC 61131-2 93/68/EEC |
| Ürün Sertifikaları | DNV BV RMRS GL RINA ABS LR |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 5…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| koruyucu bakım | TC |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 9,0 cm |
| Package 1 Width | 18,0 cm |
| Package 1 Length | 26,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,026 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |