Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güç besleme modülü |
| birincil gerilim | 24 V DC 19,2...30 V |
| giriş akımı | <= 1500 mA 24 V |
| kalkış akımı | 100 A 24 V |
| I²t, aktivasyonda | 12,5 A².s |
| It, aktivasyonda | 0,2 A.s |
| koruma tipi | Iç sigorta 3,5 A 5 x 20 mm zaman gecikmeli birincil devre Aşırı yük koruması ikincil devre Aşırı gerilim koruması ikincil devre Kısa devre koruması ikincil devre |
| toplam faydalı ikincil güç | 30 W |
| ikincil güç | 15 W 24 V DC 15 W 5 V DC |
| ikincil gerilimde akım | 0,6 A 24 V DC röle güç besleme 3 A 5 V DC |
| İşaretleme | CE |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil) for gerilimlerin varlığı (OK) 1 LED (kırmızı) for pil hatası (BAT) |
| modül biçimi | Standart |
| Ürün Ağırlığı | 0,54 kg |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 1 ms |
| dielektrik gücü | 2000 V birincil/toprak 2000 V birincil/ikincil |
| Standartlar | 93/68/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup B CSA C22.2 No 142 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup C IEC 61131-2 UL 508 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup A 92/31/EEC 73/23/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup D 89/336/EEC |
| Ürün Sertifikaları | RMRS LR ABS RINA BV GL DNV |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 5…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| koruyucu bakım | TC |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,5 cm |
| Package 1 Width | 18,0 cm |
| Package 1 Length | 26,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 619,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |