Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güç besleme modülü |
| birincil gerilim | 24...48 V DC 19,2...60 V |
| giriş akımı | <= 1500 mA 48 V <= 3000 mA 24 V |
| kalkış akımı | 15 A 24 V 15 A 48 V |
| I²t, aktivasyonda | 50 A².s 24 V 55 A².s 48 V |
| It, aktivasyonda | 6 A.s 48 V 7 A.s 24 V |
| koruma tipi | Iç sigorta 5 A 5 x 20 mm zaman gecikmeli birincil devre Aşırı yük koruması ikincil devre Aşırı gerilim koruması ikincil devre Kısa devre koruması ikincil devre |
| toplam faydalı ikincil güç | 50 W |
| ikincil güç | 19 W 24 V DC 35 W 5 V DC |
| ikincil gerilimde akım | 0,8 A 24 V DC röle güç besleme 7 A 5 V DC |
| yalıtım direnci | >= 10 mOhm birincil/topraklama >= 10 mOhm birincil/ikincil |
| İşaretleme | CE |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil) for gerilimlerin varlığı (OK) 1 LED (kırmızı) for pil hatası (BAT) |
| modül biçimi | Çift |
| Ürün Ağırlığı | 0,89 kg |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 1 ms |
| dielektrik gücü | 2000 V birincil/toprak 2000 V birincil/ikincil |
| Standartlar | CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup D 93/68/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup C 89/336/EEC UL 508 73/23/EEC 92/31/EEC CSA C22.2 No 142 IEC 61131-2 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup B CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup A |
| Ürün Sertifikaları | RMRS DNV LR ABS RINA GL BV |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 5…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| koruyucu bakım | TC |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 9,5 cm |
| Package 1 Width | 18,0 cm |
| Package 1 Length | 26,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,02 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |