Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Uzatılamayan raf |
| ürüne özel uygulama | Tekli raf yapılandırma için |
| slotların sayısı | 8 |
| ürün uyumluluğu | G/Ç modülü TSXP57 işlemcisi Özel uygulama modülü TSXPSY güç besleme |
| sabitleme modu | 4 M6 vidayla (panel) Klipsle (35 mm simetrik DIN rayı) |
| İşaretleme | CE |
| Ürün Ağırlığı | 1,75 kg |
| Standartlar | 73/23/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup B 93/68/EEC 92/31/EEC UL 508 89/336/EEC IEC 61131-2 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup D CSA C22.2 No 142 CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup A CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup C |
| Ürün Sertifikaları | BV LR GL DNV RINA RMRS ABS |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 5…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| koruyucu bakım | TC |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,0 cm |
| Package 1 Width | 21,0 cm |
| Package 1 Length | 41,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,607 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |