Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon Premium Otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Uzatılabilir raf |
| ürüne özel uygulama | Çoklu raf yapılandırma için |
| slotların sayısı | 4 |
| ürün uyumluluğu | G/Ç modülü TSXPSY güç besleme TSXP57 işlemcisi Özel uygulama modülü |
| elektrikli bağlantı | 2 konnektör dişi SUB-D 9 (X veriyolunun uzaktan bağlantısı) |
| sabitleme modu | 4 M6 vidayla (panel) Klipsle (35 mm simetrik DIN rayı) |
| İşaretleme | CE |
| Ürün Ağırlığı | 1,16 kg |
| Standartlar | 89/336/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup D CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup A CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup B CSA C22.2 No 142 UL 508 93/68/EEC IEC 61131-2 92/31/EEC 73/23/EEC CSA C22.2 No 213 Sınıf I Bölüm 2 Grup C |
| Ürün Sertifikaları | RMRS BV ABS RINA LR DNV GL |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| bağıl nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 5…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| koruyucu bakım | TC |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,4 cm |
| Package 1 Width | 20,6 cm |
| Package 1 Length | 27,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 937,0 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |