Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA1SK |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| ürün uyumluluğu | LC1SK |
| yardımcı kontak çalışma | Anlık |
| kutup kontak düzenleme | 2 NA |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…6 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,5…6 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,35…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,35…6 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,35…1,5 mm²esnek kablo uçsuz |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947 690 V 'e uygunBS 5424 690 V 'e uygunVDE 0110 grup C 690 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC <= 400 Hz |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 10 A (at 55 °C) |
| ilgili sigorta değeri | 10 A gL conforming to IEC 60947 10 A gL conforming to VDE 0660 |
| sıkma torku | 0,8 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Genişlik | 27 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,022 kg |
| Standartlar | CSA C22.2 No 60947-5-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CE UKCA EAC cULus |
| IP koruma derecesi | IP2X |
| koruyucu bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…70 °C |
| çalışma yüksekliği | 2000 m olmadan |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,500 cm |
| Package 1 Width | 4,000 cm |
| Package 1 Length | 5,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 27,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 60 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 15,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 1,774 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 1920 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 80,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 64,768 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |