Teknik Özellikler
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Comb busbar |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Kutup Tanımı | 4P |
| yollar arasındaki mesafe | 72 mm |
| poles distribution | N L1 L2 L3 |
| Konnektör Tipi | Diş |
| Length in 18 mm modules | 12 |
| [In] nominal akım | Double feed 100 A 40 °C ) Single feed 80 A 40 °C ) |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 500 V 'e uygunIEC 664 |
| Montaj Tipi | Yatay |
| 9 mm vida adımı | 24 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3 cm |
| Package 1 Width | 8 cm |
| Package 1 Length | 34 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 147 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |