Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4SK |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | CA2SK LC1SK06 CA3SK LC1SKGC LP1SK06 |
| süpresör teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| Set başına Miktar | 10'lu set |
| Montaj Konumu | Sağ taraf |
| [Uc] control circuit voltage | 24...48 V AC/DC |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,003 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…70 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 12,000 cm |
| Package 1 Length | 1,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 2,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 4,000 cm |
| Package 2 Width | 12,000 cm |
| Package 2 Length | 5,000 cm |
| Package 2 Weight | 28,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S01 |
| Number of Units in Package 3 | 190 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 15,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 767,000 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |