Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys sigorta bağlantı kesici |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Güç dağıtıcı kutu |
| ürün uyumluluğu | LAD32. |
| Kutup Tanımı | 3P |
| çıkış sayısı | 4 |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 63 A |
| Ürün Ağırlığı | 0,24 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 18,100 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 301,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 20 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 6,350 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 320 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 112,100 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |