Teknik Özellikler
| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün serisi | Easy TeSys Protect |
| ürün uyumluluğu | LRE01...E35 |
| Ürün Grubu | LAEB |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| terminal bloğu tipi | Çıkarılabilir |
| ürüne özel uygulama | Kablo bağlantısı |
| sabitleme modu | Klipsle (DIN rayı) |
| Derinlik | 86 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,07 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,700 cm |
| Package 1 Width | 7,600 cm |
| Package 1 Length | 9,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 67,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 75 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 5,710 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 600 |
| Package 3 Height | 75,000 cm |
| Package 3 Width | 60,000 cm |
| Package 3 Length | 80,000 cm |
| Package 3 Weight | 57,404 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |