Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4K |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | LC1K LP1K LP4K CA2K CA3K |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| süpresör teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| kontrol devresi gerilimi | 130...250 V AC 130...250 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| yerel sinyalleme | LED |
| Set başına Miktar | 5'li set |
| Yükseklik | 26 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Derinlik | 22 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,01 kg |
| Standartlar | UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 EN/IEC 60947-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA CE UKCA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| koruyucu bakım | TC 'e uygunIEC 60068 TC 'e uygunDIN 50016 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,500 cm |
| Package 1 Width | 2,700 cm |
| Package 1 Length | 3,700 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 5,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 5 |
| Package 2 Height | 2,800 cm |
| Package 2 Width | 5,200 cm |
| Package 2 Length | 4,200 cm |
| Package 2 Weight | 29,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S01 |
| Number of Units in Package 3 | 420 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 15,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 2,782 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |