Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys adası |
| Ürün Grubu | TPRVM |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Voltaj arayüzü modülü (VIM) |
| cihaz sunumu | Adaya güç sağlayan şebeke voltajının izlenmesi Güç ve enerji izlemeyi etkinleştirmek için bara kuplörüne voltajın bildirilmesi |
| modülün fonksiyonu | L-N veya L-L tek fazlı sistemlerde gerilimlerin izlenmesi Nötr N bağlantısı olmayan 3 fazlı sistemlerde gerilimlerin izlenmesi RMS faz gerilimlerinin hesaplanması, gerilim faz sırası, temel frekans Dip ve swell olaylarının seviyesi ve süresinin belirlenmesi |
| ürün uyumluluğu | TPRBC hat birleştirici |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC 47...63 Hz |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 61010-1 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 61010-1 |
| aşırı gerilim kategorisi | III |
| Monitoring type | Phase voltage 100...690 V Phase frequency 47...63 Hz Phase sequence |
| ölçüm doğruluğu | Gerilim: +/- 5 %, Frekans: +/- 1 Hz, |
| yerel sinyalleme | 1 LED (yeşil/kırmızı) for DS (device status) 1 LED (yeşil/kırmızı) for VS (voltage status) |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC supplied by the bus coupler |
| akım tüketimi | 2 mA |
| W cinsinden güç dağılımı | 0,5 W maksimum |
| Standartlar | IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 |
| ürün sertifikaları | CSA UL EAC (beklemede) |
| montaj modu | Yatay ve dikey (35 mm simetrik ray) |
| bağlantılar - terminaller | Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)sert Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14)esnek kablo uçsuz Ölçüm girişi: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 3 kablo(lar) 0,25…2,5 mm² (AWG 22...AWG 14)esnek ile |
| Genişlik | 25 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,159 kg |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -25…70 °C |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -10…60 °C |
| bağıl nem | 5…95 % |
| çalışma yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| kirletme derecesi | 2 |
| koruyucu bakım | TC |
| yangına dayanıklılık | 960 °C 'e uygunUL 94 |
| darbe dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| titreşim direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrostatik deşarj, seviye 3, 8 kV hava, 6 kV kontak, conforming to EN/IEC 61000-4-2 Yayılmalı RF alanları, seviye 3, 10 V/m, conforming to EN/IEC 61000-4-3 Line voltage circuit: hızlı geçici bağışıklık testi, seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-4 Line voltage circuit: kesinti bağışıklık testi (ortak mod), seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-5 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 6,500 cm |
| Package 1 Width | 13,500 cm |
| Package 1 Length | 15,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 235,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 16 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 4,295 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |