Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys GS |
| Ürün Grubu | GS2V |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yük ayırıcı sigortası |
| Kutup Tanımı | 3P |
| korumalı kutup açıklaması | 3t |
| Kontak Tipi ve Düzenleme | 3 NA |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 1250 A (at 40 °C) |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 1000 A -de 440 V faz başına seri olarak 2 kutup DC-23A 1000 A -de 440 V faz başına seri olarak 2 kutup DC-23B 630 A -de 690 V AC-23A 630 A -de 690 V AC-23B 1000 A -de 440 V AC-23A 1000 A -de 440 V AC-23B 800 A -de 500 V AC-23A 800 A -de 500 V AC-23B |
| sigorta tipi | DIN |
| sigorta boyutu | 4 |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| çalışma kolunun tipi | Doğrudan ön cephe Harici sağ taraf Harici ön cephe |
| Montaj Desteği | Plaka |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 1000 V AC 50/60 Hz |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 12 kV |
| W cinsinden nominal çalışma gücü | 400 kW -de 690 V 475 kW -de 690 V 560 kW -de 400 V 560 kW -de 500 V |
| kesme kapasitesi | 8000 A -de 400 V (AC-23B) |
| kapama kapasitesi | 10000 A -de 400 V AC-23B |
| kısa devre dayanımı | 90 kA |
| Mekanik dayanıklılık | 5000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | 100 cycles DC-23A 100 cycles DC-23B 500 cycles AC-23A 500 cycles AC-23B |
| bağlantılar - terminaller | Güç devresi: çubuklar80 mm² Güç devresi: pabuç-halka terminalleri 4 kablo(lar) 185 mm² |
| [Icm] nominal kısa devre kapama kapasitesi | 100 kA -de 400 V gG sigortaları ile koruma |
| sıkma torku | Güç devresi: 44 N.m |
| Standartlar | IEC 60947-3 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminal kapağı ile) |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| yangına dayanıklılık | 850 °C sigorta kapağı 'e uygunIEC 60695-2-1 960 °C gövde 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Yükseklik | 355 mm |
| Genişlik | 442 mm |
| Derinlik | 289 mm |
| Ürün Ağırlığı | 25 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 51,000 cm |
| Package 1 Width | 60,000 cm |
| Package 1 Length | 80,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 40,960 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |