Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Mini-VARIO |
| Ürün Grubu | VCFN |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Acil durdurma yük ayırıcısı |
| performans düzeyi | Standart |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Kontrol tipi | Döner kol |
| kol rengi | Kırmızı |
| kol ön plaka rengi | Sarı |
| döner kurma kolu kilitleme | 1 ila 3 asmalı kilit 4…8 mm |
| İşaretleme | 0 - 1 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 8 kV |
| [Ithe] klasik muhafazalı termik akım | 32 A |
| W cinsinden nominal çalışma gücü | 15 kW -de 400 V (AC-23) 11 kW -de 400 V (AC-3) |
| kesintili görev sınıfı | 30 |
| Making capacity ( I Rms) | 400 A -de 400 V AC-21A |
| [Icw] rated short-time withstand Rms current | 960 A -de 400 V 1 s |
| nominal koşullu kısa devre akımı | 10 kA -de 400 V |
| yalıtıma uygunluk | Evet |
| yangına dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60595-2-1 |
| handle front plate dimension | 60 x 60 mm |
| Yükseklik | 131 mm |
| Genişlik | 82,5 mm |
| Derinlik | 106 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,512 kg |
| Standartlar | IEC 60947-4-1 |
| koruyucu bakım | TC |
| mekanik dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (1 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (30 Gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 11,200 cm |
| Package 1 Width | 13,800 cm |
| Package 1 Length | 8,800 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 349,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 7 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 2,780 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |