Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4F |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | LC1F |
| Montaj Tipi | Klipsle |
| süpresör teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| kontrol devresi gerilimi | 265...415 V AC 265...415 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| Ürün Sertifikaları | UKCA |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,0 cm |
| Package 1 Width | 5,0 cm |
| Package 1 Length | 5,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 40,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 70 |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 3,762 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |