Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Deca |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| seri uyumluluğu | TeSys D CAD TeSys D LC1D TeSys F LC1F TeSys F CR1F TeSys Deca CAD TeSys Deca LC1D |
| Montaj Konumu | Ön |
| kutup kontak düzenleme | 1 NA (sızdırmaz) + 1 NK (sızdırmaz) |
| Contacts operation | Anlık |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 125 V AC için protected contact 30 V DC için protected contact |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 0,1 A |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
| Ürün Sertifikaları | CB UL CSA CCC EAC UKCA |
| Mekanik dayanıklılık | 5 Mcycles |
| minimum anahtarlama akımı | 1 mA |
| minimum anahtarlama gerilimi | 5 V |
| yalıtım direnci | > 10 MOhm |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²sert |
| sıkma torku | 1,7 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,7 N.m - tornavidayla Philips No 2 1,7 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Genişlik | 44 mm |
| Derinlik | 39 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| çevresel özellik | Ortam koşulu |
| IP koruma derecesi | IP2X conforming to IEC 60529 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,0 cm |
| Package 1 Width | 4,8 cm |
| Package 1 Length | 5,2 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 52,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 5,0 cm |
| Package 2 Width | 8,5 cm |
| Package 2 Length | 26,0 cm |
| Package 2 Weight | 520,0 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 80 |
| Package 3 Height | 15,0 cm |
| Package 3 Width | 30,0 cm |
| Package 3 Length | 40,0 cm |
| Package 3 Weight | 4,517 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |