Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4D |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | 4P LP1D80 3P LC1D80...D95 |
| Montaj Konumu | Üst |
| Montaj Tipi | Vidalarla |
| süpresör teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| kontrol devresi gerilimi | 110...250 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,018 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 EN 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 UL 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,9 cm |
| Package 1 Width | 4,3 cm |
| Package 1 Length | 5,2 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 16 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 32 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 15 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 768 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |