Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4D |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | 3P LC1D80...D115 |
| Montaj Tipi | Vidalarla |
| süpresör teknolojisi | Varistör (tepe değeri sınırlama) |
| kontrol devresi gerilimi | 110...250 V AC 50/60 Hz |
| maksimum tepe gerilimi | 2 Uc |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,8 cm |
| Package 1 Width | 4,2 cm |
| Package 1 Length | 5,1 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 15,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 78 |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 15,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 1,375 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |