Teknik Özellikler
| Ürün serisi | TeSys Deca kontrol rölesi TeSys Deca |
|---|---|
| Seri | TeSys TeSys Deca |
| Ürün Grubu | LAD9 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Koruyucu kapak |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Kurulum aksesuarı |
| ürün uyumluluğu | LC1D09...D38 LC1D40A...D80A LC1DT20...DT40 LC1DT60A...DT80A |
| Ürün Ağırlığı | 26 g |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,800 cm |
| Package 1 Width | 3,000 cm |
| Package 1 Length | 4,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 5,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 2,000 cm |
| Package 2 Width | 7,000 cm |
| Package 2 Length | 13,500 cm |
| Package 2 Weight | 55,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S01 |
| Number of Units in Package 3 | 350 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 15,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 2,066 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |