Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LA4D |
| Kutup Tanımı | 3P 4P |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Arayüz modülü |
| ürün uyumluluğu | LC1D09...D150 LA4DF LA4DL LC1DT20...DT40 |
| Montaj Tipi | Üste monte |
| Teknoloji Tipi | Elektromekanik + devre dışı bırakma |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 250 V - için kontrol devresi 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| bağlantılar - terminaller | Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı ile Kontrol devresi: konnektör 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı ile Kontrol devresi: konnektör 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı kablo uçsuz |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | Kontrol devresi: 24...250 V AC |
| akım tüketimi | 25 mA 20 °C |
| mevcut durum | <= 2 mA |
| gerilim durumu 0 garantili | < 2.4 V |
| gerilim durumu 1 garantili | 17 V |
| elektrik dayanıklılığı | 3 Mcycles -de 240 V |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | LED göstergesi |
| Yükseklik | 19 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,045 kg |
| Standartlar | IEC 60255-5 |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL |
| IP koruma derecesi | IP2X conforming to VDE 0106 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| ısı dağılımı | 0,6 W için kontrol devresi |
| mikro kırılmalara bağışıklık | 4 ms |
| Garanti (ay olarak) | 18 |