Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Koruma aksesuarları |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Koruma modülü |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Varistör + yeşil LED |
| ürün uyumluluğu | Soket RSZ (1 K/A) Soket RSZ (2 K/A) Soket RGZ (1 K/A) Soket RGZ (2 K/A) |
| ürünün varış yeri | RSB relay |
| kontrol devresi gerilimi | 110...230 V AC/DC |
| bölünemez miktar başına satış | 10 |
| Ürün Ağırlığı | 0,005 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 1,000 cm |
| Package 1 Width | 1,400 cm |
| Package 1 Length | 3,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 2,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 1,700 cm |
| Package 2 Width | 6,000 cm |
| Package 2 Length | 8,500 cm |
| Package 2 Weight | 24,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 1500 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 4,055 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |