Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Koruma aksesuarları |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Koruma modülü |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Diyot + yeşil LED |
| ürün uyumluluğu | Soket RSZ (1 K/A) Soket RSZ (2 K/A) Soket RGZ (1 K/A) Soket RGZ (2 K/A) |
| ürünün varış yeri | RSB relay |
| kontrol devresi gerilimi | 6...24 V DC |
| bölünemez miktar başına satış | 10 |
| Ürün Ağırlığı | 0,004 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 3,000 cm |
| Package 1 Width | 7,000 cm |
| Package 1 Length | 2,200 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,900 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 3,000 cm |
| Package 2 Width | 7,000 cm |
| Package 2 Length | 11,000 cm |
| Package 2 Weight | 20,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 1500 |
| Package 3 Height | 15,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 3,250 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |