Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon X80 |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça tipi | Raf |
| slotların sayısı | 4 bus X + Ethernet |
| ürün uyumluluğu | G/Ç modülü BMX işlemci Özel uygulama modülü BMXCPS güç besleme BME işlemci |
| W cinsinden güç tüketimi | 162 mW 3,3 V DC 2,8 W 24 V DC |
| elektrikli bağlantı | 1 konnektör (XBE) genişletme modülü |
| sabitleme modu | 4 vidayla - çap: 4,32…6,35 mm, montaj yeri panel 4 M6 vidayla, montaj yeri plaka Klipsle, montaj yeri 35 mm simetrik DIN rayı |
| akım tüketimi | 49 mA -de 3,3 V DC 118 mA -de 24 V DC |
| MTBF güvenilirliği | 1588025 H |
| Ürün Ağırlığı | 0,705 kg |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 6,600 cm |
| Package 1 Width | 15,000 cm |
| Package 1 Length | 32,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 702,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 13 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 10,086 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |