Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys VARIO |
| Ürün Grubu | VCF |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kapalı acil durdurma anahtarı ayırıcı |
| performans düzeyi | Yüksek performans |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Kontrol tipi | Döner kol |
| kol rengi | Kırmızı |
| kol ön plaka rengi | Sarı |
| döner kurma kolu kilitleme | 1 ila 3 asmalı kilit 4…8 mm |
| İşaretleme | 0 - 1 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 8 kV |
| [Ithe] conventional enclosed thermal current | 63 A |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 57 A (AC-23A) -de 400 V |
| W cinsinden nominal çalışma gücü | 30 kW -de 400 V (AC-23) 22 kW -de 400 V (AC-3) |
| kesintili görev sınıfı | 30 |
| Making capacity ( I rms) | 800 A -de 400 V AC-21A 800 A -de 400 V AC-22A 800 A -de 400 V AC-23A |
| [Icm] nominal kısa devre kapama kapasitesi | 2,1 kA -de 400 V Itepe'de |
| [Icw] rated short-time withstand Rms current | 960 A -de 400 V 1 s |
| nominal koşullu kısa devre akımı | 10 kA -de 400 V - ilgili sigorta 80 A AM 10 kA -de 400 V - ilgili sigorta 80 A GG |
| kesme kapasitesi | 640 A -de 400 V (AC-21A) 640 A -de 400 V (AC-22A) 640 A -de 400 V (AC-23A) |
| Mekanik dayanıklılık | 30000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | 30000 cycles AC-21 30000 cycles DC-1...5 |
| çevresel özellik | Standart ortam |
| yalıtıma uygunluk | Evet |
| bağlantılar - terminaller | Vida kelepçesi terminalleri kablo 16 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu Vida kelepçesi terminalleri kablo 25 mm² - kablo sertligi: katı |
| sıkma torku | 4 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| yangına dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60595-2-1 |
| handle front plate dimension | 60 x 60 mm |
| Yükseklik | 180 mm |
| Genişlik | 157 mm |
| Derinlik | 152 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,93 kg |
| Standartlar | IEC 60947-4-1 IEC 60204 |
| koruyucu bakım | TC |
| IP koruma derecesi | IP65 conforming to IEC 60529 |
| mekanik dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (1 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (30 Gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 17,000 cm |
| Package 1 Width | 19,000 cm |
| Package 1 Length | 20,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 940,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S06 |
| Number of Units in Package 2 | 32 |
| Package 2 Height | 75,000 cm |
| Package 2 Width | 60,000 cm |
| Package 2 Length | 80,000 cm |
| Package 2 Weight | 43,208 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |