Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Mekanik mandal bloğu |
| ürün uyumluluğu | LC1D09...D38 AC/DC LC1DT20...DT40 AC/DC LC1D40A...D80A 3 faz AC/DC LC1DT60A 3 phases + neutral AC/DC LC1DT80A 3 phases + neutral AC/DC |
| [Uc] control circuit voltage | 24 V DC 24 V AC 50/60 Hz |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
| açma kontrolü | Manuel Elektrikli |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| VA cinsinden gerekli güç | 25 için AC devre |
| W cinsinden gerekli güç | 30 W için DC devre |
| Mekanik dayanıklılık | 500000 cycles |
| Maksimum çalışma hızı | 1200 cyc/h |
| yüklü faktör | 10 % |
| Ürün Ağırlığı | 0,07 kg |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunVDE 0106 |
| koruyucu bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,700 cm |
| Package 1 Width | 5,400 cm |
| Package 1 Length | 6,100 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 98,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 32 |
| Package 2 Height | 15,000 cm |
| Package 2 Width | 15,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 3,323 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |