Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Modicon M580 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Işlemci modülü |
| rafların sayısı | 4 |
| Local I/O processor capacity (discrete) | 2048 G/Ç |
| Local I/O processor capacity (analog) | 512 G/Ç |
| Number of application specific channel (local rack) | 72 |
| uygulamaya özel G/Ç | HART SSI enkoder Hareket kontrolü Seri bağlantı Doğru zaman damgası Sayaç |
| kontroller | Proses kontrolü |
| kontrol kanalları | Programlanabilir döngüler |
| entegre bağlantı tipi | 1 Ethernet TCP/IP için hizmet portu 2 Ethernet TCP/IP için cihaz ağı USB tip mini B |
| dağıtık ekipman sayısı | 128 |
| haberleşme modülü işlemcisi | 2 Ethernet haberleşme modülü 4 AS Arayüz modülü |
| haberleşme hizmeti | DIO tarayıcı |
| bellek açıklaması | Genişletilebilir flash, 4 GB için veri depolama Entegre RAM, 10 kB için sistem belleği Entegre RAM, 8 MB için program Entegre RAM, 768 kB için veri |
| uygulama yapısı | 1 döngüsel/periyodik master görevi 64 olay görevi 2 yardımcı görev 1 periyodik hızlı görev |
| Siber güvenlik | Aşil sertifikalı DoS önleme IPSec SNMP günlükleri Syslog protokol desteği Transport layer security Denetim izi Embedded firewall Üretici yazılımı imzası Şifre koruması Bağlantı noktası sertleştirme Secure communication (HTTPS) Güvenlik günlüğü |
| msn başına talimat sayısı | 30 Kinst/ms %65 Boolean ve %35 sabit aritmetik 40 Kinst/ms % 100 Boolean |
| akım tüketimi | 270 mA -de 24 V DC |
| MTBF güvenilirliği | 775000 H |
| İşaretleme | CE |
| titreşim direnci | 3 gn |
| darbe dayanımı | 30 gn |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| çalışma yüksekliği | 0...2000 m 2000...5000 m değer kaybı faktörü ile |
| bağıl nem | 5…95 % -de 55 °C yoğuşmasız |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| ürün sertifikaları | CE UL CSA RCM EAC Deniz Ticareti |
| standartlar | IEC 61131-2 IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 IACS E10 EN/IEC 61000-6-5, interface type 1 and type 2 EN/IEC 61850-3, location G |
| çevresel özellik | Tehlikeli konum sınıf I bölüm 2 |
| besleme | Raf üzerinden dahili güç besleme |
| durum LED'i | 1 LED (yeşil) işlemci çalışıyor (RUN) 1 LED (kırmızı) işlemci veya sistem hatası (ERR) 1 LED (kırmızı) G/Ç modülü, hata (G/Ç) 1 LED (yeşil) indirme sürüyor (DL) 1 LED (kırmızı) bellek kartı veya CPU flash hatası (YEDEK) 1 LED (yeşil/kırmızı) ETH MS (Ethernet portu konfigürasyon durumu) 1 LED (yeşil/kırmızı) Eth NS (Ethernet ağ durumu) |
| Ürün Ağırlığı | 0,849 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 9,000 cm |
| Package 1 Width | 17,700 cm |
| Package 1 Length | 25,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 876,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 6 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 5,780 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |