Teknik Özellikler
| Ürün serisi | IPRF1 |
|---|---|
| range of product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iPRF1 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | iPRF1 12.5r |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC |
| Kutup Tanımı | 3P + N |
| uzaktan sinyalleme | Ile |
| sinyal kontakları düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| kesinti durdurucu tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S |
| kesinti durdurucu sınıf tipi | Tip 1 + 2 |
| kesinti durdurucu teknolojisi | MOV + GDT |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230/400 V AC (+/- 10 %) -de 50 Hz |
| nominal deşarj akımı | Diferansiyel mod: 25 kA (L/N) Ortak mod: 25 kA (N/PE) |
| maksimum deşarj akımı | 50 kA |
| [Iimp] darbe akımı | Ortak mod: 50 kA N/PE 25 A.s Diferansiyel mod: 12,5 kA L/N 6,25 A.s |
| [Uc] maksimum sürekli çalışma gerilimi | Diferansiyel mod: 350 V L/N Ortak mod: 255 V N/PE |
| Giriş akımı | Ortak mod <1,5 kV tip 1 N/PE Diferansiyel mod <1,5 kV tip 1 L/N |
| [If] izleme akımı | 0,1 kA ortak mod N/PE |
| kısa devre dayanımı | 25 kA |
| bağlantı kesici cihaz tipi | Ilgili devre kesici NG125N 80 A egim C - Icu 15 kA Ilgili devre kesici NG125N 80 A egim C - Icu 25 kA Ilgili devre kesici NG125H 80 A egim C - Icu 36 kA Ilgili devre kesici NG125L 80 A egim C - Icu 50 kA Ilişkili sigorta GG 160 A standart Ilgili devre kesici C120N 80 A egim C - Icu 10 kA |
| sinyalleme devre gerilimi | 1,5 A/250 V AC 50/60 Hz |
| montaj modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 mm vida adımı | 8 |
| Yükseklik | 84 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 71 mm |
| Ürün Ağırlığı | 590 g |
| renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Malzeme | PA6 |
| bağlantılar - terminaller | Tünel tipi terminal10…35 mm² sert Tünel tipi terminal10…25 mm² esnek |
| sıkma torku | 2,5 N.m |
| darbe akımı | 12,5 kA |
| uyumluluk kodu | IPRF1 12.5r |
| pazar segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| IK koruma derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
| bağıl nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Garanti (ay olarak) | 18 |