Teknik Özellikler
| Ürün serisi | İPRD |
|---|---|
| range of product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iPRD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | İPRD65r |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| kalite etiketleri | NF KEMA-KEUR |
| Kutup Tanımı | 1P + N |
| uzaktan sinyalleme | Ile |
| sinyal kontakları düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| kesinti durdurucu tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TN-S TT |
| kesinti durdurucu sınıf tipi | Tip 2 |
| kesinti durdurucu teknolojisi | MOV + GDT |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| nominal deşarj akımı | Ortak mod: 20 kA (L/PE) Ortak mod: 20 kA (N/PE) Diferansiyel mod: 20 kA (L/N) |
| maksimum deşarj akımı | Ortak mod: 65 kA L/PE Ortak mod: 65 kA N/PE Diferansiyel mod: 65 kA L/N |
| [Uc] maksimum sürekli çalışma gerilimi | Ortak mod: 260 V N/PE Ortak mod: 350 V L/PE Diferansiyel mod: 350 V L/N |
| Giriş akımı | Ortak mod <1,5 kV tip 2 N/PE Diferansiyel mod <1,5 kV tip 2 L/N |
| [Ut] geçici aşırı gerilim | 337 V L/N 5 s dayanım 1200 V N/PE 200 ms güvenli arıza modu 442 V L/PE 5 s dayanım 1453 V L/PE 200 ms güvenli arıza modu |
| bağlantı kesici cihaz tipi | Ilgili devre kesici IC60N 50 A egim C - Icu 10 kA Ilgili devre kesici İC60H 50 A egim C - Icu 15 kA Ilgili devre kesici NG125N 50 A egim C - Icu 25 kA Ilgili devre kesici NG125H 50 A egim C - Icu 36 kA Ilgili devre kesici NG125L 50 A egim C - Icu 50 kA Ilişkili sigorta GG 80 A - Icu 50 kA |
| sinyalleme devre gerilimi | 0,25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| montaj modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 mm vida adımı | 4 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,238 kg |
| renk | Beyaz (RAL 9003) |
| [Ipe] Ground residual current | 0,003 mA 0,6 mA |
| bağlantılar - terminaller | Tünel tipi terminal (aşağı doğru) 2,5…35 mm² Tünel tipi terminal (yukarı doğru) 2,5…35 mm² |
| sıkma torku | 2,5 N.m |
| uyumluluk kodu | IPRD65r |
| IK koruma derecesi | IK03 conforming to IEC 62262 |
| bağıl nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,3 cm |
| Package 1 Width | 7,3 cm |
| Package 1 Length | 9,2 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 266 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 6 |
| Package 2 Height | 8,3 cm |
| Package 2 Width | 10 cm |
| Package 2 Length | 28 cm |
| Package 2 Weight | 1,665 kg |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 54 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 30 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 15,685 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |