Teknik Özellikler
| Ürün serisi | İPRD |
|---|---|
| range of product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iPRD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | iPRD |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11 IEC 61643-11 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| kalite etiketleri | OVE NF KEMA-KEUR |
| Kutup Tanımı | 1P + N |
| uzaktan sinyalleme | Ile |
| sinyal kontakları düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| kesinti durdurucu tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TN-S TT |
| kesinti durdurucu sınıf tipi | Tip 2 |
| kesinti durdurucu teknolojisi | MOV + GDT |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| nominal deşarj akımı | Ortak mod: 5 kA (L/PE) Ortak mod: 5 kA (N/PE) Diferansiyel mod: 5 kA (L/N) |
| maksimum deşarj akımı | Ortak mod: 20 kA L/PE Ortak mod: 20 kA N/PE Diferansiyel mod: 20 kA L/N |
| [Uc] maksimum sürekli çalışma gerilimi | Ortak mod: 340 V L/PE Ortak mod: 260 V N/PE Diferansiyel mod: 340 V L/N |
| Giriş akımı | Diferansiyel mod <1,1 kV tip 2 L/N Ortak mod <1,4 kV tip 2 N/PE |
| bağlantı kesici cihaz tipi | Ilgili devre kesici IC60N 25 A egim C - Icu 10 kA Ilgili devre kesici İC60H 25 A egim C - Icu 15 kA Ilgili devre kesici İC60L 25 A egim C - Icu 25 kA |
| sinyalleme devre gerilimi | 0,25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| montaj modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 mm vida adımı | 4 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| renk | Beyaz (RAL 9003) |
| bağlantılar - terminaller | Tünel tipi terminal (aşağı doğru) 2,5…35 mm² Tünel tipi terminal (yukarı doğru) 2,5…35 mm² |
| sıkma torku | 2,5 N.m |
| uyumluluk kodu | IPRD20r |
| pazar segmenti | Küçük ölçekli işletmeler |
| IK koruma derecesi | IK03 conforming to IEC 62262 |
| bağıl nem | 5…90 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4 cm |
| Package 1 Width | 7 cm |
| Package 1 Length | 8,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 0,234 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |