Teknik Özellikler
| range of product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kartuş |
| Ürün Grubu | C40-340 |
| kesinti durdurucu tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Standartlar | EN 61643-11 IEC 61643-1 |
| Ürün Sertifikaları | OVE NF KEMA-KEUR |
| kesinti durdurucu sınıf tipi | Tip 2 |
| kesinti durdurucu teknolojisi | TAŞI |
| Topraklama Sistemi | TT TN |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230 V AC 50 Hz |
| nominal deşarj akımı | 15 kA |
| maksimum deşarj akımı | 40 kA |
| [Uc] maksimum sürekli çalışma gerilimi | 340 V |
| Giriş akımı | <1,4 kV tip 2 |
| yerel sinyalleme | Bayrak (beyaz/kırmızı) |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | SPD modülü içine |
| 9 mm vida adımı | 2 |
| Yükseklik | 50 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Malzeme | PBT (polibütilen tereftalat) |
| yanıt süresi | < 25 ns |
| IP koruma derecesi | IP20 ön yüz: |
| bağıl nem | 5…90 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2,5 cm |
| Package 1 Width | 7,5 cm |
| Package 1 Length | 8,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 66,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Height | 8,5 cm |
| Package 2 Width | 9,5 cm |
| Package 2 Length | 27,5 cm |
| Package 2 Weight | 838,0 g |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 144 |
| Package 3 Height | 30 cm |
| Package 3 Width | 30 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 10,543 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |