Teknik Özellikler
| range of product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Kartuş |
| Ürün Grubu | C20-340 |
| kesinti durdurucu tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Standartlar | IEC 61643-1 EN 61643-11 |
| Ürün Sertifikaları | NF OVE KEMA-KEUR |
| kesinti durdurucu sınıf tipi | Tip 2 |
| kesinti durdurucu teknolojisi | TAŞI |
| Topraklama Sistemi | TN TT |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230 V AC 50 Hz |
| nominal deşarj akımı | 5 kA |
| maksimum deşarj akımı | 20 kA |
| [Uc] maksimum sürekli çalışma gerilimi | 340 V |
| Giriş akımı | <1,1 kV tip 2 |
| yerel sinyalleme | Bayrak (beyaz/kırmızı) |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | SPD modülü içine |
| 9 mm vida adımı | 2 |
| Yükseklik | 50 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Malzeme | PBT (polibütilen tereftalat) |
| yanıt süresi | < 25 ns |
| IP koruma derecesi | IP20 ön yüz: |
| bağıl nem | 5…90 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2 cm |
| Package 1 Width | 7,5 cm |
| Package 1 Length | 8,5 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 63 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |