Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | 440 sayfalı boş yazı |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Işaret aksesuarı |
| ürün uyumluluğu | TeSys D kontrol röleleri TeSys D kontaktör |
| Set başına Miktar | 35'li set |
| Yükseklik | 12 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,1 cm |
| Package 1 Width | 20 cm |
| Package 1 Length | 30 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 56 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |