Teknik Özellikler
| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | 64 sayfalı boş yazı |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Işaret aksesuarı |
| ürün uyumluluğu | 3 kutup LC1D80...D115 TeSys D kontrol röleleri LADN LA6DK |
| Set başına Miktar | 10'lu set |
| Yükseklik | 33 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,02 kg |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 0,1 cm |
| Package 1 Width | 21,0 cm |
| Package 1 Length | 30,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 11,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 0,4 cm |
| Package 2 Width | 23,2 cm |
| Package 2 Length | 33,2 cm |
| Package 2 Weight | 201,0 g |
| Unit Type of Package 3 | S02 |
| Number of Units in Package 3 | 200 |
| Package 3 Height | 15,0 cm |
| Package 3 Width | 30,0 cm |
| Package 3 Length | 40,0 cm |
| Package 3 Weight | 4,495 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |