Teknik Özellikler
| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | LAD4 |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Süpresör modülü |
| ürün uyumluluğu | 3P LC1D40A...D80A 4P LC1DT60A...DT80A |
| Montaj Konumu | Ön |
| Montaj Tipi | Klipsle |
| süpresör teknolojisi | Volan diyot |
| kontrol devresi gerilimi | 24...250 V DC |
| maksimum tepe gerilimi | 1 Uc |
| Ürün Ağırlığı | 0,02 kg |
| renk | Koyu gri |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 EN 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 UL 60947-5-1 GB/T 14048,5 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| IP koruma derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 2 cm |
| Package 1 Width | 5 cm |
| Package 1 Length | 3 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 19 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 6,2 cm |
| Package 2 Width | 7,5 cm |
| Package 2 Length | 12 cm |
| Package 2 Weight | 191 g |
| Unit Type of Package 3 | S01 |
| Number of Units in Package 3 | 100 |
| Package 3 Height | 15 cm |
| Package 3 Width | 15 cm |
| Package 3 Length | 40 cm |
| Package 3 Weight | 2,147 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |