Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Çoklu dokunmatik ekran |
| işlemci adı | Intel Core i3 4010U at 1,7 GHz |
| chipset türü | Intel QM87 |
| serbest slotlar | 1 Internal SATA HDD/SSD 1 CFast |
| Ekran Boyutu | 15.6 inch |
| ekran rengi | 16777216 renk |
| lüminans | 300 cd/m² |
| piksel çözünürlüğü | 4096 x 4096 |
| video kontrol cihazı türü | Intel HD Graphics 4400 |
| işletim sistemi | Windows 10 IoT Enterprise 64 bitçok dilli |
| yazılım paketi | EcoStruxture secure connect advisor Yıllık abonelik Siber güvenlik license not included EcoStruxure Operator Terminal Expert run time HMI license not included EcoStruxure Machine SCADA Expert run time HMI/SCADA on configured offer only EcoStruxure augmented operator advisor Sunucu augmented operator license not included Vijeo Citect DVD SCADA license not included |
| noktaların sayısı | 5 |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| bellek tipi | 8 GB RAM DDR3 dahili |
| veri depolama ekipmanı | 128 GB Arka taraf SSD 1500000 h mtbf |
| en boy oranı | 16:9 |
| Ekran Tipi | LED Renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1366 x 768 pixel WXGA |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saat |
| yatay x dikey görüş açısı | 160 x 170° |
| dokunmatik panel | Projeksiyonlu kapasitif teknoloji (PCT) |
| soğutmanın tipi | Fansız Pasif |
| watchdog zamanlayıcısı | 1…255 ms |
| slotların sayısı | 1 mini PCI Express full-size |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC +/- %20 100...240 V AC with additional adaptor HMIYPSPMAC1 |
| güç tüketimi | 18…60 W |
| mekanik dayanıklılık | Hardness anti-scratch 7H |
| kullanılabilir işlev | Ekranda su ile çalıştır |
| Genişlik | 419,7 mm |
| Yükseklik | 269 mm |
| Derinlik | 56,7 mm |
| kesim boyutları | 412.4 (+/- 0.7) x 261.7 (+/- 0.4) |
| Ürün Ağırlığı | 6 kg |
| ekran boyutu | 15 |
| temel tip | Performans |
| IP koruma derecesi | IP66 ön panel: |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC CCC C-Tick RCM AS/NZS |
| Standartlar | CISPR 11 IEC 61000-6-2 IEC 60950 FCC Kısım 15 Sınıf A UL 60950 CSA C22.2 No 60950 IEC 61000-6-4 |
| direktifler | 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi |
| kirletme derecesi | 2 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…55 °C SSD 0…55 °C Cfast card 0…45 °C HDD |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| bağıl nem | 10…95 % yoğuşmasız |
| çalışma yüksekliği | 2000 |
| titreşim direnci | 1 gn[Alan](f =[Alan]5…500 Hz)HDD |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 17,27 cm |
| Package 1 Width | 55,12 cm |
| Package 1 Length | 70,61 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 7,79 kg |
| Unit Type of Package 2 | CAR |
| Number of Units in Package 2 | 1 |
| Package 2 Height | 18 cm |
| Package 2 Width | 52,5 cm |
| Package 2 Length | 70,5 cm |
| Package 2 Weight | 7,5 kg |
| Unit Type of Package 3 | P12 |
| Number of Units in Package 3 | 9 |
| Package 3 Height | 76,5 cm |
| Package 3 Width | 80 cm |
| Package 3 Length | 120 cm |
| Package 3 Weight | 72 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |