Teknik Özellikler
| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | GVAN |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| ürün uyumluluğu | GV2ME GV2RT GV2L GV3P GV3L GV2LE GV2P |
| Montaj Konumu | Sol taraf |
| kutup kontak düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 600 V 'e uygunUL 508 690 V 'e uygunIEC 60947-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 48...690 V AC 24...240 V DC |
| [Ith] klasik açık hava termik akımı | 6 A |
| Mekanik dayanıklılık | 100000 cycles |
| minimum anahtarlama akımı | 5 mA |
| minimum anahtarlama gerilimi | 17 V |
| koruma tipi | GB2CB... devre kesici GG sigorta 10 A |
| VA cinsinden nominal çalışma gücü | 300 VA -de 48 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 414 VA -de 690 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 500 VA -de 110…127 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 500 VA -de 500 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 650 VA -de 440 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 720 VA -de 230…240 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 850 VA -de 380…415 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles |
| W cinsinden nominal çalışma gücü | 120 W -de 240 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 110 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 180 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 240 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 9,3 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| renk | Koyu gri |
| çevresel özellik | Normal ortam |
| Ürün Sertifikaları | UKCA |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 1,5 cm |
| Package 1 Width | 13 cm |
| Package 1 Length | 15 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 42 g |
| Unit Type of Package 2 | S01 |
| Number of Units in Package 2 | 25 |
| Package 2 Height | 15 cm |
| Package 2 Width | 15 cm |
| Package 2 Length | 40 cm |
| Package 2 Weight | 1,245 kg |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 800 |
| Package 3 Height | 75 cm |
| Package 3 Width | 60 cm |
| Package 3 Length | 80 cm |
| Package 3 Weight | 49,84 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |