Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony SCU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Küçük dokunmatik ekran HMI |
| Ekran Boyutu | 3,5 inç |
| piksel çözünürlüğü | 320 x 240 piksel QVGA |
| ekran tipi | Ile arkadan aydınlatmalı LED renkli TFT LCD |
| dokunmatik panel | Analog |
| arka aydınlatma ömrü | 50000 saatile 65536 renk |
| parlaklık | Dokunmatik panel üzerinden 16 düzey |
| görüntüleme açısı yatay x dikey | 60° sol 60° sağ 40° üst 60° alt |
| karakter yazı tipi | Korece Çince (basitleştirilmiş Çince) Japonca (ANK, Kanji) ASCII Tayvanca (geleneksel Çince) |
| Genişlik | 97,6 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,53 kg |
| Ürün Sertifikaları | UKCA UKEX |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,500 cm |
| Package 1 Width | 13,000 cm |
| Package 1 Length | 18,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 274,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S03 |
| Number of Units in Package 2 | 16 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 30,000 cm |
| Package 2 Length | 40,000 cm |
| Package 2 Weight | 4,877 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |