Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Seri hat arayüzü |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | Harmony iPC |
| entegre bağlantı tipi | Mini PCIe full-sizeile 1 SUB-D 32 RS232, aktarim hizi: 50 bit/s...230.4 kbit/s2 m kablo |
| giriş akımı | 500 mA -de 3.3 V DC |
| Seri Uyumluluğu | Harmony iPC |
| Genişlik | 76 mm |
| Yükseklik | 81 mm |
| Derinlik | 38,2 mm |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,5 cm |
| Package 1 Width | 16,0 cm |
| Package 1 Length | 23,6 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 40,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 1,748 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |