Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Zelio Count |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Saat sayacı |
| Ekran Tipi | Mekanik |
| boyut | 48 x 48 mm |
| ekran basamakları | 7 basamak(lar) |
| sıfırlama | Olmadan |
| Teknoloji Tipi | Elektromekanik |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V AC 50 Hz Us +/- 10 % |
| güç tüketimi | 0,08 VA |
| yedekleme süresi | Kalıcı |
| sayım modu | Bir saatin 1/100'ünü ekleme |
| zaman aralığı | 0...99 999,99 sa |
| Giriş Fonksiyonu | Etkinleştirme |
| giriş tipi | Kontak |
| Montaj Tipi | Sıva altı monte |
| Montaj Desteği | Panel montajı |
| Sabitleme Modu | Kendinden kilitli kelepçeyle |
| bağlantılar - terminaller | Vidalı terminal bloğu |
| Yükseklik | 48 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,06 kg |
| Genişlik | 48 mm |
| karakter boyutu | 5 mm |
| Standartlar | EN 50082-2 EN 50081-2 VDE 0435 |
| Ürün Sertifikaları | UR |
| IP koruma derecesi | IP65 'e uygunEN/IEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| titreşim direnci | 3 gn (f= 10…150 Hz) conforming to EN/IEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 30 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27 |
| elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfı | Sınıf II conforming to EN/IEC 60536 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,7 cm |
| Package 1 Width | 15,5 cm |
| Package 1 Length | 11,6 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 114 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |