Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Profibus DP haberleşme modülü |
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| aksesuar / ayrı parça varış noktası | Harmony iPC |
| entegre bağlantı tipi | Mini PCIe full-sizeile 1 SUB-D 9, aktarim hizi: 9.6...12 Mbit/s2 m kablo |
| giriş akımı | 650 mA -de 3.3 V DC |
| Seri Uyumluluğu | Harmony iPC |
| Genişlik | 76 mm |
| Yükseklik | 81 mm |
| Derinlik | 36 mm |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| bağıl nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 5,500 cm |
| Package 1 Width | 13,900 cm |
| Package 1 Length | 16,100 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 107,000 g |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 432,000 g |
| Garanti (ay olarak) | 18 |