Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | PC paneli |
| işlemci adı | Core 2 Duo P8400 2,26 GHz önbellek 6 MB |
| chipset türü | Intel GM45 -de 1,066 GHz |
| Ekran Boyutu | 19 inç |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| lüminans | 300 cd/m² |
| video kontrol cihazı türü | Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD, 384 MB |
| işletim sistemi | Windows 7 64 bit Ultimateçok dilli |
| yazılım paketi | Vijeo Designer çalışma süresi demosu |
| şev malzemesi | Alüminyum alaşım |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| veri depolama ekipmanı | 500 GB kurumsal sabit disk |
| Ekran Tipi | LED aydınlatmalı aktif matris renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 1280 x 1024 pixels SXGA |
| yatay x dikey görüş açısı | 160 x 100° |
| dokunmatik panel | Analog dirençli |
| bellek tipi | 512 kB SRAM 4 GB RAM DDR3 |
| soğutmanın tipi | Fan |
| entegre bağlantı tipi | 2 Ethernet TCP/IP - RJ45 DVI-I video portu - DVI-I COM1 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbaud) COM2 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C (hiz: 115 kbaud) USB 2.0 tip A (hiz: 480 Mbit/sn)ön panel 4 USB 2.0 tip A (hiz: 480 Mbit/sn)üst panel |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 100...240 V AC güç besleme |
| besleme gerilimi limitleri | 85…265 V |
| ağ frekansı | 50...60 Hz 47...63 Hz |
| [In] nominal akım | 1,6 A |
| Kalkış akımı | 40 A |
| güç tüketimi | 130 W |
| ekran malzemesi | Polietilen levha |
| sabitleme modu | Muhafaza kapısı: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) Panel: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) |
| kontrol tipi | AÇMA/KAPAMA push-butonu (AÇMA ve KAPATMA ekipmanı) Açma/kapama butonu (reset) |
| yerel sinyalleme | Çok renkli LED for güç LED for sabit diske (DISK) erişim |
| Genişlik | 480 mm |
| Yükseklik | 380 mm |
| Derinlik | 129 mm |
| Ürün Ağırlığı | 15,319 kg |
| temel tip | Performans |
| IP koruma derecesi | IP65 conforming to EN/IEC 61131-2 |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X |
| ürün sertifikaları | CULus 508 CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 UL 1604 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 GOST CE C-Tick |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61131-2 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-x Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık 'e uygunEN 55022 sınıf A Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık 'e uygunEN 55011 sınıf A |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunUL 508 0…45 °C HDD depolama cihazıyla Gigabit Ethernet kullanırken dikey kurulum 'e uygunUL 508 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunEN/IEC 61131-2 0…45 °C HDD depolama cihazıyla Gigabit Ethernet kullanırken dikey kurulum 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 test Bb -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-14 test Na |
| bağıl nem | 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-78 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-30 Db |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| titreşim direnci | 1 mm[Alan](f =[Alan]3…13,2 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,7 gn[Alan](f =[Alan]13,2…100 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,125 gn[Alan](f =[Alan]5…100 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,250 gn[Alan](f =[Alan]5…100 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27, Ea testleri |
| Garanti (ay olarak) | 18 |