Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony iPC |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | PC paneli |
| terminal tipi | Dokunmatik ekran |
| işlemci adı | Atom Z510 1,1 GHz önbellek |
| chipset türü | Intel US15W -de 400 MHz |
| veri depolama ekipmanı | Compact Flash kartı 2 GBile SLC |
| genişleme için mevcut yuva sayısı | 1 slot(lar) için Compact Flash kartı 1 slot(lar) için SD kartı |
| Ekran Boyutu | 10,4 inç |
| Ekran Tipi | LED aydınlatmalı aktif matris renkli TFT LCD |
| ekran çözünürlüğü | 800 x 600 pixels SVGA |
| ekran rengi | 16 milyon renk |
| lüminans | 450 cd/m² |
| yatay x dikey görüş açısı | 160 x 120° |
| dokunmatik panel | Analog dirençli |
| bellek tipi | 1 GB RAM DDR2 512 kB SRAM |
| video kontrol cihazı türü | Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 500, 256 MB |
| entegre bağlantı tipi | 2 Ethernet TCP/IP - RJ45 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T COM1 seri bağlantı - erkek SUB-D 9 - RS232C - 115 kbaud USB 2.0 portu - USB tip A - 480 Mbit/sn ön panel 2 USB 2.0 port - USB tip A - 480 Mbit/sn üst |
| işletim sistemi | Windows Embedded Standard WES2009 - İngilizce Windows Embedded Standard WES2009 - Fransızca Windows Embedded Standard WES2009 - Almanca Windows Embedded Standard WES2009 - İtalyanca Windows Embedded Standard WES2009 - İspanyolca Windows Embedded Standard WES2009 - İsveççe Windows Embedded Standard WES2009 - Çince Windows Embedded Standard WES2009 - Portekizce Windows Embedded Standard WES2009 - Rusça |
| yazılım paketi | .NET Framework 3.5 Internet Explorer Vijeo Designer çalışma süresi demosu Adobe PDF ve multimedya okuyucu Vijeo Citect web istemci Word/Excel/Power Point görüntüleyici |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC (güç besleme) |
| besleme gerilimi limitleri | 18…30 V |
| [In] nominal akım | 1,875 A |
| Kalkış akımı | 3 A |
| güç tüketimi | 36 W |
| şev malzemesi | Alüminyum alaşım |
| muhafaza malzemesi | Işlenmiş çelik |
| ekran malzemesi | Polietilen levha |
| sabitleme modu | Muhafaza kapısı: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) Panel: sabitleme kitiyle (sabitleyiciler dahildir) |
| kontrol tipi | AÇMA/KAPAMA push-butonu (AÇMA ve KAPATMA ekipmanı) Açma/kapama butonu (reset) |
| yerel sinyalleme | CF sistem kartına (DISK) erişim: LED (sarı) Güç: çok renkli LED (-) |
| Genişlik | 323 mm |
| Yükseklik | 260 mm |
| Derinlik | 72 mm |
| Ürün Ağırlığı | 4,39 kg |
| IP koruma derecesi | IP65 'e uygunEN/IEC 61131-2 (ön panel (iç mekan kullanımı)) |
| NEMA koruma derecesi | NEMA 4X ön panel (iç mekan kullanımı) |
| ürün sertifikaları | CULus 508 CULus CSA 22-2 No 142 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 UL 1604 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 ANSI/ISA 12-12-01 CULus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 CSA 22-2 No 213 CE C-Tick GOST |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61131-2 Yüksek frekans parazite bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-x Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık 'e uygunEN 55022 sınıf A Elektromanyetik emisyonlara bağışıklık 'e uygunEN 55011 sınıf A |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunEN/IEC 61131-2 0…50 °C dikey kurulum 'e uygunUL 508 |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-2 test Bb -20…60 °C 'e uygunIEC 60068-2-14 test Na |
| bağıl nem | 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-30 Db 10…85 % 'e uygunEN/IEC 60068-2-78 |
| çalışma yüksekliği | 2000 m 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| titreşim direnci | 1,75 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 3,5 mm[Alan](f =[Alan]2…9 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,5 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 gn[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) kesintili olarak 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 1 mm[Alan](f =[Alan]3…13,2 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc 0,7 gn[Alan](f =[Alan]13,2…100 Hz) sürekli 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 Fc |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27, Ea testleri |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 29 cm |
| Package 1 Width | 40,5 cm |
| Package 1 Length | 44 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 4,394 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |