Teknik Özellikler
| Ürün serisi | Harmony GTU |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Taban birimi |
| Ürün Grubu | Open Box |
| Seri Uyumluluğu | Harmony GTU |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12...24 V DC güç besleme |
| entegre bağlantı tipi | Ethernet TCP/IPile 2 RJ45 COM1 seri bağlantı RJ45 RS485, aktarim hizi: 110...115200 bit/s COM2 seri bağlantı SUB-D 9 RS232C/RS422/RS485, aktarim hizi: 110...115200 bit/s Yardımcı port terminal bloğu USB 2.0 portu mini B USB DVI-D video portu DVI-D Mikrofon mini-jack USB 2.0 portuile 3 USB tip A |
| haberleşme port protokolü | Modbus Modbus TCP/IP Uni-Telway |
| yazılım paketi | Vijeo Designer |
| işlemci adı | ARM Cortex-A9 |
| veri depolama ekipmanı | 32 GB CFast kartı |
| port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T |
| bellek açıklaması | 512 kB NVRAM yedek bellek 4 GB RAM dahili |
| slotların sayısı | 1 slot(s) for SD kartı 2 slot(s) for Cfast card |
| gerçek zamanlı saat | Dahili |
| yerel sinyalleme | , çok renkli LED için durum |
| soğutma tipi | Doğal konveksiyon |
| Genişlik | 188 mm |
| Yükseklik | 131 mm |
| Derinlik | 45 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,9 kg |
| standartlar | CSA C22.2 No 142 ANSI/ISA 12-12-01 UL 508 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 IEC 61132-2 |
| ürün sertifikaları | CE CULus ATEX IEC-Ex RCM DNV-GL KC CUL EAC UKCA UKEX |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…60 °C |
| depolama için ortam hava sıcaklığı | -20…60 °C |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunIEC 61131-2 ed.3 |
| bağıl nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| titreşim direnci | 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| elektromanyetik uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 14,500 cm |
| Package 1 Width | 21,500 cm |
| Package 1 Length | 26,500 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,216 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 30,000 cm |
| Package 2 Width | 40,000 cm |
| Package 2 Length | 60,000 cm |
| Package 2 Weight | 6,026 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |